VÅRD&SKATT to:  

Bezpieczeństwo

Zapewniamy ochronę i reprezentowanie przed Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em, gwaratując rzetelne prowadzenie ksiąg rachunkowych Twojego biznesu.

Doradztwo ekonomiczne

Zaproponujemy najlepsze rozwiązania podatkowe dla Twojej firmy, gwarantując optymalizację kosztów. 

Księgowość On-line

Otrzymasz dostęp do Panelu Klienta, który umożliwia wystawianie faktur i ich archiwizowanie, a także moduł kadrowy i wiele innych udogodnień. 

Spersonalizowana wycena

Cena usług jest indywidualnie dopasowana do potrzeb i możliwości Twojej firmy zapewniając najwyższą jakość ich świadczenia.

Wyspecjalizowana kadra

Księgowi z 30-letnim doświadczeniem są do Twojej dyspozycji. Regularne szkolenia oraz bieżace aktualizowanie wiedzy pozwalają nam być o krok przed wszystkimi. 

Wirtualne Biuro

Skoncentruj się na prowadzeniu swojego biznesu, a my zajmiemy się obsługą korespondencji. Dzięki nam uzyskasz adres rejestracyjny dla firmy.

Księgowość Online

Oszczędź czas i zwiększ efektywność Twojego biznesu

Księgowość Online, czyli nowoczesne rozwiązania biura rachunkowego

W dobie cyfrowej rewolucji, biura rachunkowe muszą dostosować się do nowych technologii, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Księgowość online staje się kluczowym elementem skutecznego zarządzania finansami przedsiębiorstw. W naszym biurze rachunkowym nie tylko zrozumieliśmy to wyzwanie, ale także uczyniliśmy z księgowości online fundament naszej działalności będąc o krok przed nadciągającymi zmianami.

Księgowość Online – czym to się różni?

Księgowość online to nie tylko nowoczesne oprogramowanie. To cała filozofia prowadzenia księgowości zwiększająca efektywność pracy z jednoczesną minimalizacją ryzyka błędów. Dzięki naszej platformie online, nasi klienci mają pełny wgląd w swoje finanse, o każdej porze, bez względu na to, gdzie się znajdują. To elastyczność, którą doceniają przedsiębiorcy prowadzący intensywny tryb życia.

Zalety Księgowości Online:

  1. Szybki dostęp do danych: Klienci mogą śledzić swoje finanse w czasie rzeczywistym, co umożliwia błyskawiczne podejmowanie decyzji biznesowych.
  2. Elastyczność: Bez względu na to, czy jesteś w biurze, podróży służbowej czy na wakacjach, zawsze masz pełną kontrolę nad swoimi finansami.
  3. Minimalizacja błędów: Automatyzacja procesów księgowych zmniejsza ryzyko błędów ludzkich, co jest kluczowe dla precyzyjnej księgowości.
  4. Oszczędność czasu: Księgowość online eliminuje konieczność tradycyjnych spotkań, co pozwala na oszczędność cennego czasu przedsiębiorców.

Podejmując współpracę z VARD&SKATT otrzymujesz dostęp do spersonalizowanego

Panelu Klienta, w którym oferujemy:

Moduł do wystawiania faktur

Sprawne wystawianie faktur sprzedaży, korekt, proform, a także faktur zaliczkowych, które jednocześnie bezpośrednio trafiają do księgowego.

Elektroniczne archiwum

Elektroniczne archiwizowanie dokumentów umożliwiające pełny wgląd i kontrolę nad dokumentacją.

Dedykowany kanał komunikacyjny

Czat umożliwiający efektywną komunikację między klientem, a biurem rachunkowym z możliwością dodawania załączników.

Moduł Kadrowy

Podgląd informacji z danymi kadrowymi, limitami urlopowymi, deklaracjami pracowniczymi 

Dodatkowe Analizy

Między innymi dostęp do danych dotyczących należności i zobowiązań, obrotów, a także zestawień danych geomarketingowych. 

Kontakt

Formularz Kontaktowy

Kliknięcie wyślij jest równoznaczne z wyrażeniem zgody.
Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez VARD&SKATT Sp. z o.o.

Tel: 61 663 61 70
Tel: 61 415 20 70
Kom: 576 150 174
Fax: 61 663 61 90

WIERZBIĘCICE 44A/31B,
61-568 Poznań


Godziny otwarcia biura

pn-czw: 9:00-16:00

Pt: 9:00-15:00


GODZINY KONSULTACJI

pn-pt: 9:00-15:00