Prowadzenie spraw kadrowych

Jeśli poszukują Państwo profesjonalnej obsługi spraw kadrowych w Poznaniu dla swojej działalności, to dobrze Państwo trafili. Nasza kancelaria jest w stanie zapewnić pełną obsługę kadr i płac, zgodną z obecną wykładnią. Nasi pracownicy przeszli wiele kursów i szkoleń, aby móc zapewnić Państwu poziom usług najwyższej jakości. Księgowi obsługujący kadry mają także w zakresie obowiązków dostarczanie odpowiednich dokumentów, a także mogą asystować w tworzeniu procedur związanych z zatrudnieniem nowych pracowników. Należy pamiętać, że outsourcing prowadzenia spraw kadrowych przenosi zadania na nas, dzięki czemu Państwo mają spokojną głowę. W zakresie prowadzenia spraw kadrowych nasza kancelaria zajmie się takimi obszarami jak:

  • Wynagrodzenia, 
  • Urlopy
  • Umowy – o pracę, od dzieła, umowy zlecenia
  • Zgłoszenia do zus
  • Wyliczanie składek i zaliczek na podatek
  • Sporządzanie listy płac
  • Rozliczanie urlopów, zwolnień lekarskich

Kancelaria podatkowa Vård&Skatt Poznań to przede wszystkim jakość, rzetelność i bezpieczeństwo. Jeśli poszukują Państwo kancelarii oferującej prowadzenie spraw kadrowych, i są Państwo zainteresowani naszą ofertą, to zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy obecny na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zalety outsourcingu rozliczeń kadrowych

Profesjonalna obsługa spraw kadrowych pozwala na obniżenie kosztów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Outsourcing pozwala na obniżenie kosztów administracyjnych, w związku z niższą liczbą pracowników niezbędnych do obsługi przedsiębiorstwa.

Warto także wspomnieć, że przeniesienie zadań związanych z prowadzeniem spraw kadrowych na firmę zewnętrzną pozwala przedsiębiorstwu skupić się na najważniejszych aspektach swojej działalności. Równie ważne jest to, że brak zatrudnionych pracowników administracji kadr i płac oznacza brak konieczności przeprowadzania szkoleń dla tychże osób. Jest to niezwykle ważne zwłaszcza teraz, gdy prawo zmienia się dość często. Brak konieczności organizowania szkoleń związanych ze zmianami, pozwala na zaoszczędzenie czasu i środków. Unikanie posiadania działu kadr i płac w swojej działalności gospodarczej to uwolnienie funduszy, które można wykorzystać do rozwoju przedsiębiorstwa!

Kontakt

Formularz Kontaktowy

Kliknięcie wyślij jest równoznaczne z wyrażeniem zgody.
Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez VARD&SKATT Sp. z o.o.

Tel: 61 663 61 70
Tel: 61 415 20 70
Kom: 576 150 174
Fax: 61 663 61 90

WIERZBIĘCICE 44A/31B,
61-568 Poznań


Godziny otwarcia biura
Pn: 8:00 – 16:00
Wt-Pt: 8:00-15:00


GODZINY KONSULTACJI
Pn: 9:30 – 16:00
Wt-Pt: 9:30-14:00