Profesjonalna obsługa kadrowo-płacowa

PROWADZENIE spraw kadrowych

Kadry i płace

Administracja pracownicza dostosowana do potrzeb
Twojego przesiębiorstwa

Jeśli poszukują Państwo profesjonalnej obsługi spraw kadrowych w Poznaniu dla swojej działalności, to dobrze Państwo trafili. Nasza kancelaria jest w stanie zapewnić pełną obsługę kadr i płac, zgodną z obecną wykładnią. Nasi pracownicy przeszli wiele kursów i szkoleń, aby móc zapewnić Państwu poziom usług najwyższej jakości. Należy pamiętać, że outsourcing prowadzenia spraw kadrowych przenosi zadania na nas, dzięki czemu Państwo mają spokojną głowę. W zakresie prowadzenia spraw kadrowych nasza kancelaria zajmie się takimi obszarami jak:

Sporządzanie list płac

Rozliczanie urlopów

Rozliczanie zwolnień lekarskich

Wyliczanie składek i zaliczek na podatek dochodowy

Zgłoszenia do ZUS

Wynagrodzenia

Optymalizacja kosztów przedsiębiorstwa

Zewnętrzne usługi kadrowo-płacowe 

Profesjonalne usługi kadrowo-płacowe to nie tylko gwarancja prawidłowości dokonywanych obliczeń, ale także minimalizacja potencjalnego ryzyka związanego z naruszeniem przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Specjaliście do spraw kadr i płac z Kancelarii Podatkowej VARD&SKATT posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby dokładnie śledzić zmieniające się procedury i zakresy regulacji prawnych. Decydując się na współpracę z VARD&SKATT możesz skupić się na strategicznych aspektach prowadzenia firmy, nie martwiąc się o skomplikowaną, często zmieniającą się tematykę płac i ubezpieczeń społecznych.

Zalety outsourcingu rozliczeń kadrowych w VARD&SKATT:

Z

Oszczędność czasu

Proces przygotowania list płac, sporządzanie PIT-ów i innych dokumentów może być bardzo czasochłonny. Przekazując te zadania ekspertom z VARD&SKATT możecie skoncentrować się na kluczowych obszarach biznesu.

Z

Zapewnienie zgodności prawnej

Na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatków i innych złożonych kwestii, co gwarantuje, że każdy aspekt usług płacowych jest zgodny z obowiązującymi zasadami.

Z

Minimalizacja ryzyka błędów

Błąd w obliczeniach płac może prowadzić do poważnych konsekwencji, takich jak kary finansowe. Współpraca z doświadczonym zespołem Kancelarii Podatkowej minimalizuje tego rodzaju ryzyko.

Z

Terminowość

Zapewniamy terminowe informowanie o wysokości  składek ZUS dla właścicieli jednoosoboowych działalności gospodarczych, także o zwolnieniach lekarskich właścicieli, pracodawców i pracówników.

Z

Oszędność pieniędzy

Przeniesienie zadań związanych z prowadzeniem spraw kadrowych na Kancelarię Podatkową pozwala na uwolnienie funduszy, które można wykorzystać do rozwoju przedsiębiorstwa, a także brak konieczności szkoleń kadrowych.

KONTAKT:

tel: 61 663 61 70

tel: 61 415 20 70

mail: info@vardskatt.pl

To nas wyróżnia

Zalety współpracy z nami

Bezpieczeństwo

Zapewniamy ochronę i reprezentowanie przed Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em, gwarantując rzetelne prowadzenie ksiąg rachunkowych Twojego biznesu.

Doradztwo ekonomiczne

Zaproponujemy najlepsze rozwiązania podatkowe dla Twojej firmy, gwarantując optymalizację kosztów. 

Księgowość On-line

Otrzymasz dostęp do Panelu Klienta, który umożliwia wystawianie faktur i ich archiwizowanie, a także moduł kadrowy i wiele innych udogodnień. 

Spersonalizowana wycena

Cena usług jest indywidualnie dopasowana do potrzeb i możliwości Twojej firmy zapewniając najwyższą jakość ich świadczenia.

Wyspecjalizowana kadra

Księgowi z 30-letnim doświadczeniem są do Twojej dyspozycji. Regularne szkolenia oraz bieżące aktualizowanie wiedzy pozwalają nam być o krok przed wszystkimi. 

Prowadzenie Księgi Handlowej

Prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów

Doradztwo podatkowe

 

Kontakt

Formularz Kontaktowy

Kliknięcie wyślij jest równoznaczne z wyrażeniem zgody.
Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez VARD&SKATT Sp. z o.o.

WIERZBIĘCICE 44A/31B,
61-568 Poznań


Godziny otwarcia biura

pn-czw: 9:00-16:00

Pt: 9:00-15:00


GODZINY KONSULTACJI

pn-pt: 9:00-15:00