Finansowanie
& Dotacje

Finansowanie przedsięwzięć biznesowych to sztuka i pasja sama w sobie. To profesjonalizm i inżynieryjne podejście w połączeniu z partnerskim podejściem do wszystkich zainteresowanych stron.

W ramach finansowania zajmujemy się organizacją zarówno finansowania własnego (jeśli nas przekonasz do własnego pomysłu) oraz do pozyskiwania środków obcych (np. od inwestorów branżowych czy finansowych).

W zakresie dotacji działamy na zasadzie partnera i pośrednika, ponieważ współpracujemy z takimi specjalistami, którzy robią to zdecydowanie najlepiej!

Nasze Specjalności

Dotacje unijne

Pożyczki dla firm

Inwestorzy branżowi

Inwestorzy finansowi

Anioły biznesu

Venture capital

Nasze wartości

Motywacja i Partnerstwo

Przede wszystkim stajemy się lojalnym i zaangażowanym partnerem na Twojej drodze do sukcesu. Zaufanie i transparentność to dewiza naszej współpracy.

Metody i Efekty

Efekty naszej pracy to nie wynik przypadku, ale wiedzy, kompetencji oraz stosowania profesjonalnych i nowoczesnych rozwiązań. Dzięki doświadczeniu w branżach handlowej, usługowej i produkcyjnej z powodzeniem wdrażamy rozwiązania przynoszące najlepsze efekty biznesowe.

Nasze Metody

Analiza pomysłu / planu biznesowego
Od razu rozmawiamy o faktach i liczbach, stosujemy szereg wskaźników finansowych i
modelowanie biznesowe aby zidentyfikować szanse i ryzyka
Określenie szans finansowania i planów realizacji
Każde finansowanie, niezależnie od formy, wymaga właściwego wdrożenia i realizacji. W procesie finansowania uwzględniamy roszczenia wierzycieli i plany przedsiębiorców. W efekcie powstaje plan działania i umowa dotycząca jego realizacji.
Negocjacje
Z inwestorami, partnerami, wierzycielami, akcjonariuszami. Każde przedsięwzięcie finansowe wymaga negocjacji, ustaleniu warunków, znalezienia najlepszych ofert.
Rozpoczęcie projektu
To najbardziej newralgiczny moment, wymagający właściwej metodyki i realizacji ustalonych wcześniej warunków. Dlatego w tym etapie realizujemy strategie przywódcze i zarządcze, dla maksymalnie efektywnego uruchomienia projektu.
Partnerstwo i zaufanie
Cały projekt to układ partnerski, zbudowany na zaufaniu i transparentności. Dlatego też wszystkie strony relacji obowiązują jasne zasady i umowy o poufności.

Korzyści ze współpracy

Tylko nieliczne przedsięwzięcia biznesowe nie wymagają wkładu początkowego. Niemal wszystkie wymagają go na samym początku lub zaraz w początkowej fazie rozwoju. Z wielu różnych powodów projekty biznesowe potrzebują finansowania również na dalszych etapach swojego istnienia – czy to jednorazowe zastrzyki kapitału czy permanentne finansowanie na zasadzie kredytów obrotowych.

Rozpoczynając z nami współpracę masz pewność, że dokonane wstępnie samemu wszelkie kalkulacje weźmiemy na chłodno i powiemy, co w trawie piszczy. Po ludzku, ale na liczbach – tak będziemy rozmawiać o Twoim projekcie. Bo przecież jego realizacji ma Tobie przynieść pieniądze, satysfakcję i przyjemność. A żeby to osiągnąć, trzeba pracować w zespole!