Deklaracje ZUS, PIT, JPK_VAT

Prowadząc działalność gospodarczą, przedsiębiorca ma obowiązek składania deklaracji, w których podaje wskazane w przepisach prawnych dane. Zwykle dotyczą one kwestii podatkowych albo ubezpieczeń społecznych – podmiot gospodarczy powinien określić w nich m.in. wysokość podstawy opodatkowania i zobowiązań podatkowych, czy też wskazać kwoty poszczególnych składek. Poprawne wypełnienie deklaracji oraz ich terminowe złożenie jest z perspektywy przedsiębiorcy bardzo ważne – w razie uchybień naraża się on na dotkliwe sankcje. Realizacja tych formalności bywa w praktyce kłopotliwa, uciążliwa i czasochłonna.

W Vard & Skatt zajmujemy się przygotowaniem deklaracji ZUS oraz deklaracji podatkowych. Korzystając z naszych usług w Poznaniu, możesz liczyć na indywidualne podejście i nowoczesne rozwiązania księgowe. Chcesz zyskać spokój, czas i skoncentrować się na rozwoju firmy? Przekaż finanse swojego przedsiębiorstwa w ręce profesjonalistów!

Sprawdź, jak działamy w Vard & Skatt!

Wypełnianie deklaracji a prowadzenie działalności

Działając na rynku, przedsiębiorca wchodzi w relacje nie tylko z równorzędnymi partnerami biznesowymi, ale też z państwem, ujmując rzecz ściślej: z organami administracji publicznej. Wyrazem tych relacji są składane obowiązkowo oświadczenia, określane mianem deklaracji.

Zwykle mówiąc o deklaracjach, mamy na myśli tzw. deklaracje podatkowe. Tego rodzaju dokumentami są oświadczenia składane na potrzeby rozliczeń podatkowych, a także zeznania, wykazy, zestawienia, sprawozdania lub informacje, do ujawnienia których obowiązani są podatnicy, płatnicy i inkasenci. Chodzi w szczególności o deklaracje PIT czy JPK_VAT. Przedsiębiorca ma również obowiązek składania deklaracji ZUS, np. ZUS DRA czy ZUS RCA, w których wskazuje wysokość składek i wypłacone świadczenia.

Deklaracje bez stresu i niepewności – współpraca z fachowcami

Realizacja obowiązków w zakresie opracowania i złożenia deklaracji może nastręczyć przedsiębiorcy trudności. Wynikają one przede wszystkim z wielości oświadczeń przekazywanych organom oraz zmienności uregulowań. Aby spełnić wymagania określone w przepisach, przedsiębiorca powinien na bieżąco aktualizować swoją wiedzę na temat nowelizacji aktów prawnych i ich wpływu na praktykę decyzyjną organów. To oczywiście nie jest możliwe – przedsiębiorca musi skupić się w pierwszej kolejności na realizacji celów biznesowych.

W Vard & Skatt świetnie zdajemy sobie z tego sprawę. Oferowana przez nas obsługa księgowa ma ułatwić Ci prowadzenie firmy. Dzięki współpracy z profesjonalistami, na bieżąco śledzącymi zmiany w prawie i uzupełniającymi swoją wiedzę, nie będziesz musiał obawiać się o naruszenie przepisów. Kwestie księgowe powierzasz profesjonalistom, reszta pozostaje w Twoich rękach.

Usługi księgowe dla małych i średnich przedsiębiorstw

Jako kancelaria podatkowa zajmujemy się głównie obsługą małych i średnich firm. Współpracę z nami podejmują także przedstawiciele wolnych zawodów. Nie ograniczamy się wyłącznie do jednej konkretnej branży. Specjalizujemy się w obsłudze podmiotów działających w branżach usługowych i handlowych, jesteśmy jednak otwarci na propozycje współpracy płynące od innych przedsiębiorców. Tym, co nas wyróżnia, jest zdolność dostosowania prowadzonej obsługi księgowej do charakteru działalności i potrzeb klienta. Do obsługi księgowej jednej firmy przypisany jest zawsze konkretny księgowy, dobrze znający jej specyfikę i charakter. Nasi klienci zostają z nami na lata, będąc najlepszą rekomendacją oferowanych w Vard & Skatt usług. 

Jak rozpocząć współpracę z kancelarią Vard & Skatt?

Jeśli szukasz profesjonalnej obsługi w zakresie deklaracji związanych z Twoją działalnością, możesz umówić się na wstępną konsultację z księgowym. W tym celu skorzystaj z dostępnego na stronie formularza bądź skontaktuj się z nami telefonicznie. Możesz też osobiście odwiedzić nasze biuro w Poznaniu. Jesteśmy gotowi zmierzyć się z wyzwaniami, które napotykasz w prowadzeniu swojego biznesu!

Przekaż finanse swojej firmy w ręce fachowców, zyskaj spokój i skup się na tym, co dla Ciebie i najważniejsze. Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

Formularz Kontaktowy

Kliknięcie wyślij jest równoznaczne z wyrażeniem zgody.
Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez VARD&SKATT Sp. z o.o.

Tel: 61 663 61 70
Tel: 61 415 20 70
Kom: 576 150 174
Fax: 61 663 61 90

WIERZBIĘCICE 44A/31B,
61-568 Poznań


Godziny otwarcia biura
Pn: 8:00 – 16:00
Wt-Pt: 8:00-15:00


GODZINY KONSULTACJI
Pn: 9:30 – 16:00
Wt-Pt: 9:30-14:00