Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/vardskatt/domains/vardskatt.pl/public_html/wp-content/plugins/cf7-styler-for-divi/cf7-styler.php on line 137

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/vardskatt/domains/vardskatt.pl/public_html/wp-content/plugins/cf7-styler-for-divi/cf7-styler.php on line 127
Doradztwo w zakresie prawa podatkowego - VARD&SKATT. Kancelaria Podatkowa

Doradztwo podatkowe – Poznań

Prawo podatkowe polskie i europejskie ciągle się zmienia. Ustawodawcy wymagają od przedsiębiorców bycia na bieżąco z wszelkimi nowymi prawami i obowiązkami, które bezpośrednio wpływają na działalność gospodarczą. Właśnie dlatego warto zatrudnić profesjonalnego doradcę podatkowego, który pomoże w prowadzeniu działalności w najbardziej opłacalny sposób. Dobry doradca podatkowy pomoże uniknąć wszelkich błędów, przez co Urząd Skarbowy nie będzie miał podstaw do wystawiania sankcji i grzywien. 

Korzystając z naszych wyspecjalizowanych doradców podatkowych w Poznaniu można prowadzić działalność gospodarczą bez martwienia się o prawo podatkowe. Niezależnie od tego, czy szukasz stałej współpracy czy też potrzebujesz jednorazowego wyjaśnienia interesujących Cię zagadnień, nasz zespół doradców podatkowych w Poznaniu jest gotowy pomóc i udzielić Ci niezbędnych informacji w zakresie podatków. Naszym zadaniem jest oferować rozwiązania dla problemów, z którymi przychodzą do nas klienci. Jeśli chcesz, aby twoja firma rozwijała się w sposób stabilny, oraz chcesz uniknąć niespodziewanych komplikacji podatkowych, to zapraszamy do kontaktu przez formularz obecny na stronie.

Doradztwo podatkowe Vård&Skatt – Poznań

Wchodząc głębiej w nasze usługi doradztwa podatkowego w Poznaniu, możemy wyszczególnić doradztwo związane z rozliczaniem podatków VAT, CIT, PIT oraz PCC. 

Doradzamy także jak rozliczać podatek VAT pochodzący z handlu międzynarodowego. Nasi specjaliści są także do Państwa dyspozycji gdy pytania dotyczą ustawy o podatku od spadków i darowizn, a także ustawy o podatkach i opłatach lokalnych. 

Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu szereg usług, takich jak analiza skutków podatkowych dla zawieranych umów, audytu podatkowego, szerokiej analizy skutków podatkowych, związanych z operacjami gospodarczymi, a także wsparcie merytoryczne dla działów księgowych w Państwa działalności gospodarczej. Ponadto, specjaliści naszej kancelarii podatkowej w Poznaniu mogą dla Państwa przygotować:

  • porady podatkowe w zakresie rozliczeń podatkowych; 
  • wesprzeć Państwa przy składaniu dokumentów takich jak odwołania, zażalenia i skargi, a także stanowić wsparcie podczas kontroli podatkowej. 

Warto także wspomnieć, że nasi doradcy mogą także  reprezentować Państwa przed Urzędem Skarbowym, a także przed sądami administracyjnymi.

Kontakt

2 + 9 =

Kliknięcie wyślij jest równoznaczne z wyrażeniem zgody.
Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez VARD&SKATT Sp. z o.o.

Tel: 61 663 61 70
Tel: 61 415 20 70
Kom: 576 150 174
Fax: 61 663 61 90

WIERZBIĘCICE 44A/31B,
61-568 Poznań


Godziny otwarcia biura
Pn: 8:00 – 16:00
Wt-Pt: 8:00-15:00


GODZINY KONSULTACJI
Pn: 9:30 – 16:00
Wt-Pt: 9:30-14:00