Ekspercka wiedza, doświadczenie i bezpieczeństwo

Doradztwo w zakresie prawa podatkowego

Optymalizacja i doradztwo

Spersonalizowane rozwiązania dla Twojego biznesu

biurze podatkowym VARD&SKATT zajmujemy się obsługą firm zainteresowanych stałym rozwojem i nowoczesnymi rozwiązaniami. Specjalizujemy się w doradztwie dla dużych, średnich i małych przedsiębiorców. Od wielu lat zapewniamy wsparcie w kwestiach finansów przedstawicielom wolnych zawodów: architektom, prawnikom czy osobom świadczącym usługi medyczne. Nie ograniczamy się do jednej wybranej branży – z naszych usług mogą skorzystać podmioty działające w różnych obszarach sektora usługowego i handlowego. Jako nowoczesna kancelaria podatkowa z tradycjami zapewnimy profesjonalne wsparcie również Twojej firmie.

Oferujemy spersonalizowane doradztwo księgowe. Nad Twoją sprawą będzie czuwać dedykowany doradca podatkowy.  Podstawą współpracy z doradcą jest partnerski dialog. W biurze podatkowym VARD&SKATT jesteś informowany o wszystkich konsekwencjach proponowanych rozwiązań, dzięki czemu zyskujesz pełną kontrolę nad swoją firmą oraz pewność, że jej finanse są w dobrych rękach.

Zyskaj kontrolę nad swoją firmą

Specjalistyczne usługi dla różnych podmiotów

To od Ciebie i sytuacji Twojej firmy zależy, jaką formę przybierze współpraca. Z naszej strony oferujemy pełen profesjonalizm i rzeczowość. Tworzący zespół VARD&SKATT księgowi mają wieloletnie doświadczenie w udzielaniu porad przedsiębiorcom z różnych sektorów oraz szeroką wiedzę na temat finansów. Każdy doradca podatkowy na bieżąco śledzi zmiany zachodzące w przepisach podatkowych oraz stale rozwija kompetencje na branżowych kursach.

Korzystając z obsługi naszego biura podatkowego, możesz liczyć na usługi z zakresu:

Z

Analizy skutków podatkowych zawieranych umów

Z

Przygotowania sprawozdań finansowych

Z

Przygotowania do kontroli podatkowych

Z

Rozliczeń PIT, CIT, VAT i innych podatków

Z

Weryfikacji źródeł finansowania.

Spokój, bezpieczeństwo i cenny czas

Powierz księgowość swojej firmy specjalistom

Zastanawiasz się nad powierzeniem swoich finansów fachowcom z kancelarii podatkowej VARD&SKATT? Zapisz się na wstępną konsultację z doradcą, w trakcie której omówimy profil Twojej firmy i przedstawimy Ci proponowane rozwiązania. Na rozmowę umówisz się telefonicznie albo za pośrednictwem formularza kontaktowego. Korzystając z niego, możesz krótko opisać prowadzoną działalność, jej profil bądź ewentualne napotkane problemy podatkowe. To pozwoli nam opracować wstępny model współpracy, który będziesz śledzić na bieżąco, pozostając w stałym kontakcie z dedykowanym dla Twojej firmy księgowym.

KONTAKT:

tel: 61 663 61 70

tel: 61 415 20 70

mail: info@vardskatt.pl

To nas wyróżnia

Zalety współpracy z nami

Bezpieczeństwo

Zapewniamy ochronę i reprezentowanie przed Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em, gwarantując rzetelne prowadzenie ksiąg rachunkowych Twojego biznesu.

Doradztwo ekonomiczne

Zaproponujemy najlepsze rozwiązania podatkowe dla Twojej firmy, gwarantując optymalizację kosztów. 

Księgowość On-line

Otrzymasz dostęp do Panelu Klienta, który umożliwia wystawianie faktur i ich archiwizowanie, a także moduł kadrowy i wiele innych udogodnień. 

Spersonalizowana wycena

Cena usług jest indywidualnie dopasowana do potrzeb i możliwości Twojej firmy zapewniając najwyższą jakość ich świadczenia.

Wyspecjalizowana kadra

Księgowi z 30-letnim doświadczeniem są do Twojej dyspozycji. Regularne szkolenia oraz bieżące aktualizowanie wiedzy pozwalają nam być o krok przed wszystkimi. 

Prowadzenie Księgi Handlowej

Prowadzenie Księgi Przychodów
i Rozchodów

Jednoosobowa Działalność Gospodarcza

 

Kontakt

Formularz Kontaktowy

Kliknięcie wyślij jest równoznaczne z wyrażeniem zgody.
Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez VARD&SKATT Sp. z o.o.

WIERZBIĘCICE 44A/31B,
61-568 Poznań


Godziny otwarcia biura

pn-czw: 9:00-16:00

Pt: 9:00-15:00


GODZINY KONSULTACJI

pn-pt: 9:00-15:00