VÅRD&SKATT to:  

Bezpieczeństwo

Zapewniamy ochronę i reprezentowanie przed Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em, gwaratując rzetelne prowadzenie ksiąg rachunkowych Twojego biznesu.

Doradztwo ekonomiczne

Zaproponujemy najlepsze rozwiązania podatkowe dla Twojej firmy, gwarantując optymalizację kosztów. 

Księgowość On-line

Otrzymasz dostęp do Panelu Klienta, który umożliwia wystawianie faktur i ich archiwizowanie, a także moduł kadrowy i wiele innych udogodnień. 

Spersonalizowana wycena

Cena usług jest indywidualnie dopasowana do potrzeb i możliwości Twojej firmy zapewniając najwyższą jakość ich świadczenia.

Wyspecjalizowana kadra

Księgowi z 30-letnim doświadczeniem są do Twojej dyspozycji. Regularne szkolenia oraz bieżace aktualizowanie wiedzy pozwalają nam być o krok przed wszystkimi. 

Wirtualne Biuro

Skoncentruj się na prowadzeniu swojego biznesu, a my zajmiemy się obsługą korespondencji. Dzięki nam uzyskasz adres rejestracyjny dla firmy.

Doradztwo podatkowe – Poznań

Zdarza się, że przedsiębiorca robi wszystko, by poprawnie i terminowo rozliczyć się z urzędem, a mimo to narusza regulacje podatkowe. Cena za ewentualne błędy jest wysoka. Jeśli organ uzna, że doszło do wykroczenia lub przestępstwa skarbowego, na podmiot zostanie nałożona sankcja. Z czego wynikają błędy i późniejsze problemy podatkowe przedsiębiorców? Trudności przysparza zrozumienie pełnych fachowej terminologii przepisów. Często zawierają one odwołania do innych aktów prawnych, a ich interpretacja wymaga specjalistycznej wiedzy. Sprawy nie ułatwiają również liczne nowelizacje. Przedsiębiorca powinien na bieżąco śledzić wszystkie zmiany przepisów, co jest czasochłonne i w praktyce często niemożliwe.

W kancelarii podatkowej VARD&SKATT w Poznaniu oferujemy Ci profesjonalne doradztwo z zakresu finansów. Korzystając z naszych usług, zyskasz ekspercką wiedzę i bezpieczeństwo, dzięki którym zbudujesz przewagę na rynku i wyprzedzisz o krok swoją konkurencję. Poznaj nas!

Specjalistyczne usługi dla różnych podmiotów

W biurze podatkowym VARD&SKATT zajmujemy się obsługą firm zainteresowanych stałym rozwojem i nowoczesnymi rozwiązaniami. Specjalizujemy się w doradztwie dla średnich i małych przedsiębiorców. Od wielu lat zapewniamy wsparcie w kwestiach finansów przedstawicielom wolnych zawodów: architektom, prawnikom czy osobom świadczącym usługi medyczne. Nie ograniczamy się do jednej wybranej branży – z naszych usług mogą skorzystać podmioty działające w różnych obszarach sektora usługowego i handlowego. Jako nowoczesna kancelaria podatkowa z tradycjami zapewnimy profesjonalne wsparcie również Twojej firmie.

Zyskaj kontrolę nad swoją firmą

Na rynku nie spotkamy dwóch identycznych biznesów – każdy przedsiębiorca ma swoje indywidualne potrzeby i wymagania. Wiedząc o tym, oferujemy Ci spersonalizowane doradztwo księgowe. Nad Twoją sprawą będzie czuwać dedykowany doradca podatkowy. Dokładnie zbada on sytuację, w której się znajdujesz i dobierze rozwiązania uwzględniające specyfikę prowadzonej przez Ciebie firmy. Podstawą współpracy z doradcą jest partnerski dialog. W biurze podatkowym VARD&SKATT jesteś informowany o wszystkich konsekwencjach proponowanych rozwiązań, dzięki czemu zyskujesz pełną kontrolę nad swoją firmą oraz pewność, że jej finanse są w dobrych rękach.

Co zrobią dla Ciebie specjaliści z VARD&SKATT?

Pod pojęciem doradztwa podatkowego kryje się szereg różnych usług. Korzystając z obsługi naszego biura podatkowego, możesz liczyć na usługi z zakresu:

  • analizy skutków podatkowych zawieranych umów,
  • przygotowania sprawozdań finansowych,
  • przygotowania do kontroli podatkowych,
  • rozliczeń PIT, CIT, VAT i innych podatków,
  • weryfikacji źródeł finansowania.

To od Ciebie i sytuacji Twojej firmy zależy, jaką formę przybierze współpraca. Z naszej strony oferujemy pełen profesjonalizm i rzeczowość. Tworzący zespół VARD&SKATT księgowi mają wieloletnie doświadczenie w udzielaniu porad przedsiębiorcom z różnych sektorów oraz szeroką wiedzę na temat finansów. Każdy doradca podatkowy na bieżąco śledzi zmiany zachodzące w przepisach podatkowych oraz stale rozwija kompetencje na branżowych kursach.

Skonsultuj się z doradcą podatkowym

Zastanawiasz się nad powierzeniem swoich finansów fachowcom z kancelarii podatkowej VARD&SKATT? Zapisz się na wstępną konsultację z doradcą, w trakcie której omówimy profil Twojej firmy i przedstawimy Ci proponowane rozwiązania. Na rozmowę umówisz się telefonicznie albo za pośrednictwem formularza kontaktowego. Korzystając z niego, możesz krótko opisać prowadzoną działalność, jej profil bądź ewentualne napotkane problemy podatkowe. To pozwoli nam opracować wstępny model współpracy, który będziesz śledzić na bieżąco, pozostając w stałym kontakcie z dedykowanym dla Twojej firmy księgowym.

Powierz swoje sprawy ekspertom od prawa podatkowego, zyskaj spokój, bezpieczeństwo i cenny czas. Zachęcamy do kontaktu!

Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Wybierz rozwiązanie odpowienie dla Twojej Firmy!

Prowadzenie Księgi Handlowej

Prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów

Prowadzenie spraw kadrowych

Kontakt

Formularz Kontaktowy

Kliknięcie wyślij jest równoznaczne z wyrażeniem zgody.
Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez VARD&SKATT Sp. z o.o.

Tel: 61 663 61 70
Tel: 61 415 20 70
Kom: 576 150 174
Fax: 61 663 61 90

WIERZBIĘCICE 44A/31B,
61-568 Poznań


Godziny otwarcia biura

pn-czw: 9:00-16:00

Pt: 9:00-15:00


GODZINY KONSULTACJI

pn-pt: 9:00-15:00