Przekształcenia spółek

W biznesie można doświadczyć sytuacji, kiedy rozwój działalności i związane z tym zwiększenie ryzyka biznesowego prowadzi, albo wręcz wymusza na przedsiębiorcy zmianę formy prawnej dotychczas prowadzonej spółki handlowej. Tak oto wielu przedsiębiorców okazuje żywe zainteresowanie zmianą dotychczasowej formy prawnej prowadzonej przez siebie i wspólników formy działalności. Celem restrukturyzacji danej spółki handlowej i jej przekształcenie w inną jest przede wszystkim zwiększenie efektywności prowadzonego biznesu

Podejmując decyzję o przekształceniu spółki, musimy mieć na uwadzę zmianę dotychczasowego sposobu zarządzania spółką, inaczej rozłożone role i odpowiedzialność spoczywającą na wspólnikach oraz możliwe zmiany w zakresie opodatkowania spółki.

Vard&Skatt Poznań – pomoc w przekształceniach spółek 

Zdolność przekształceniową posiada każda spółka handlowa. Podejmując biznesową decyzję o przekształceniu spółki, decydują się Państwo, wraz ze swoimi wspólnikami, na zmianę formy prawnej spółki.

W poznańskiej kancelarii podatkowej Vard&Skatt przeprowadzimy Państwa przez wszystkie kroki, jakie należy podjąć, aby przekształcić spółkę. Nasi specjaliści pomogą Państwu sporządzić plan przekształcania spółki wraz z wszystkimi niezbędnymi do tego załącznikami. Ponadto pomogą przejść Państwu przez procesy powzięcia uchwały oraz powołania członków organu spółki wraz z końcowym zawarciem umowy i adekwatnym rejestrem spółki przekształconej z wyrejestrowaniem spółki przekształcanej włącznie.

Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią podatkową z siedzibą w Poznaniu i wstępną rozmowę o podatkowych aspektach przekształcenia spółek oraz wyboru nowej, adekwatnej do Państwa potrzeb formy przekształcenia.

Kontakt

Formularz Kontaktowy

Kliknięcie wyślij jest równoznaczne z wyrażeniem zgody.
Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez VARD&SKATT Sp. z o.o.

Tel: 61 663 61 70
Tel: 61 415 20 70
Kom: 576 150 174
Fax: 61 663 61 90

WIERZBIĘCICE 44A/31B,
61-568 Poznań


Godziny otwarcia biura
Pn: 8:00 – 16:00
Wt-Pt: 8:00-15:00


GODZINY KONSULTACJI
Pn: 9:30 – 16:00
Wt-Pt: 9:30-14:00