VÅRD&SKATT to:  

Bezpieczeństwo

Zapewniamy ochronę i reprezentowanie przed Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em, gwaratując rzetelne prowadzenie ksiąg rachunkowych Twojego biznesu.

Doradztwo ekonomiczne

Zaproponujemy najlepsze rozwiązania podatkowe dla Twojej firmy, gwarantując optymalizację kosztów. 

Księgowość On-line

Otrzymasz dostęp do Panelu Klienta, który umożliwia wystawianie faktur i ich archiwizowanie, a także moduł kadrowy i wiele innych udogodnień. 

Spersonalizowana wycena

Cena usług jest indywidualnie dopasowana do potrzeb i możliwości Twojej firmy zapewniając najwyższą jakość ich świadczenia.

Wyspecjalizowana kadra

Księgowi z 30-letnim doświadczeniem są do Twojej dyspozycji. Regularne szkolenia oraz bieżace aktualizowanie wiedzy pozwalają nam być o krok przed wszystkimi. 

Wirtualne Biuro

Skoncentruj się na prowadzeniu swojego biznesu, a my zajmiemy się obsługą korespondencji. Dzięki nam uzyskasz adres rejestracyjny dla firmy.

Rozliczanie VAT – polski i zagraniczny

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, możesz mieć obowiązek sporządzenia deklaracji VAT. Zadania, które w takiej sytuacji nakłada na Ciebie prawodawca, są trudne do zrealizowania i czasochłonne. Aby zrealizować poprawne rozliczanie VAT, wymagana jest bowiem świetna znajomość przepisów i praktyki decyzyjnej organów. Chcesz mieć pewność, że dochowasz wszystkich terminów i nie popełnisz błędów? Skorzystaj ze wsparcia profesjonalistów. W kancelarii podatkowej Vard & Skatt w Poznaniu oferujemy Ci ekspercką obsługę księgową między innymi w zakresie rozliczania VAT.

Sprawdź naszą ofertę i skorzystaj z pomocy dedykowanego księgowego!

Kto powinien skorzystać z naszych usług?

Podatek VAT opłaca przeważająca część przedsiębiorców. Zwolnieni z obowiązku zgłoszenia do naczelnika urzędu skarbowego są tylko niektóre podmioty, np. te, których sprzedaż nie przekracza limitu 200 tys. zł rocznie. Nie powinno zatem dziwić, że trudności z prawidłowym rozliczeniem VAT napotyka wiele firm, różniących się między sobą pod względem rozmiarów czy obszaru działalności.

Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorców, którzy oczekują nowoczesnej i zaangażowanej księgowości. Dysponujemy bogatym doświadczeniem w zakresie obsługi średnich i małych przedsiębiorców. Od wielu lat pomagamy przedstawicielom wolnych zawodów. Zdając sobie sprawę z powszechności opodatkowania VAT, nie ograniczamy naszej oferty do jednej wybranej branży. Współpracujemy z firmami o różnych profilach działalności, zwłaszcza w obrębie sektora usługowego i handlowego.

Rozliczanie VAT – dlaczego warto?

Przedsiębiorcy, którzy zdecydowali się skorzystać z usług Vard & Skatt, otrzymują wsparcie dedykowanego księgowego. O tym, który z naszych ekspertów, zajmie się Twoimi sprawami, decyduje charakter Twoich potrzeb i prowadzonej przez Ciebie działalności. Wiemy, że na rynku nie ma dwóch identycznych firm – każdy przedsiębiorca zakłada nieco inne cele i ma niepowtarzalną wizję ich realizacji. Dlatego właśnie tak ważne okazuje się indywidualne podejście do każdego klienta.

Spersonalizowana obsługa to nie wszystko. Tym, co nas wyróżnia, jest również know-how – czynnik niezbędny, gdy w grę wchodzi interpretacja prawa podatkowego i relacje między przedsiębiorcą a organami administracji publicznej. W Vard & Skatt wiemy, w jaki sposób działają organy i jak interpretują obowiązujące przepisy. To pozwala nam dostosować optymalne rozwiązania do potrzeb przedsiębiorcy.

Na co możesz liczyć?

Jako przedsiębiorca nie musisz wiedzieć, jak rozliczać VAT. Skup się na swojej działalności, a my zajmiemy się resztą. Nasze wsparcie obejmuje m.in.:

  • przygotowanie do zgłoszenia rejestracyjnego,
  • reprezentowanie spółki przed organami podatkowymi,
  • przyjmowanie i rozliczanie faktur VAT,
  • przygotowanie miesięcznych (kwartalnych) deklaracji,
  • monitorowanie należności podatkowych i przekazywanie informacji o nadpłaconej lub zaległej kwocie podatku VAT.

Szczegółowy zakres rozwiązań, które wykorzystamy, zależy od Ciebie i Twoich wymagań.

Rozliczanie VAT – księgowość online dla Ciebie

Nowoczesna księgowość to księgowość nastawiona na zaoszczędzenie czasu klienta. Wiemy, że nie muszą interesować Cię wszystkie zawiłości związane z prawem podatkowym i księgowością. Korzystając z oferowanych przez nas usług, możesz więc do minimum ograniczyć czas przeznaczony na sprawy, które nam powierzasz. Rozwiązaniem, które to umożliwia, jest współpraca on-line. Dzięki niej rozliczysz VAT bez wychodzenia z domu.

Podejmij współpracę z Vard & Skatt

Jeśli chciałbyś skorzystać ze wsparcia naszej kancelarii podatkowej w zakresie obsługi księgowej, w tym rozliczania VAT lub zastanawiasz się, czy będziemy w stanie Ci pomóc, skontaktuj się z nami. Więcej o proponowanych usługach i warunkach współpracy dowiesz się w trakcie wstępnej konsultacji z księgowym. Na rozmowę umówisz się telefonicznie albo za pomocą formularza kontaktowego. W formularzu krótko opisz charakter prowadzonej działalność i napotkane problemy prawne. Dzięki uzyskanym informacjom opracujemy wstępny model współpracy.

Powierz swoje sprawy profesjonalistom i zyskaj konkretne korzyści. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Formularz Kontaktowy

Kliknięcie wyślij jest równoznaczne z wyrażeniem zgody.
Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez VARD&SKATT Sp. z o.o.

WIERZBIĘCICE 44A/31B,
61-568 Poznań


Godziny otwarcia biura

pn-czw: 9:00-16:00

Pt: 9:00-15:00


GODZINY KONSULTACJI

pn-pt: 9:00-15:00