VÅRD&SKATT to:  

Bezpieczeństwo

Zapewniamy ochronę i reprezentowanie przed Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em, gwaratując rzetelne prowadzenie ksiąg rachunkowych Twojego biznesu.

Doradztwo ekonomiczne

Zaproponujemy najlepsze rozwiązania podatkowe dla Twojej firmy, gwarantując optymalizację kosztów. 

Księgowość On-line

Otrzymasz dostęp do Panelu Klienta, który umożliwia wystawianie faktur i ich archiwizowanie, a także moduł kadrowy i wiele innych udogodnień. 

Spersonalizowana wycena

Cena usług jest indywidualnie dopasowana do potrzeb i możliwości Twojej firmy zapewniając najwyższą jakość ich świadczenia.

Wyspecjalizowana kadra

Księgowi z 30-letnim doświadczeniem są do Twojej dyspozycji. Regularne szkolenia oraz bieżace aktualizowanie wiedzy pozwalają nam być o krok przed wszystkimi. 

Wirtualne Biuro

Skoncentruj się na prowadzeniu swojego biznesu, a my zajmiemy się obsługą korespondencji. Dzięki nam uzyskasz adres rejestracyjny dla firmy.

Obsługa spółek

Spółki prawa handlowego wymagają kompleksowego podejścia do spraw księgowych i podatkowych. Profesjonalna obsługa nie może ograniczać się do prowadzenia ksiąg rachunkowych czy sporządzania sprawozdań finansowych. Ważne jest również doradztwo w zakresie bardziej skomplikowanych zagadnień, takich jak likwidacja bądź przekształcenie formy działalności. Obsługa prawna spółek, którą oferuje nasza kancelaria podatkowa w Poznaniu, uwzględnia zróżnicowane potrzeby przedsiębiorców.

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Sprawy podatkowe Twojej spółki pod okiem profesjonalisty

Wiemy, że sytuacja prawna spółki bywa skomplikowana i często wymaga wielopłaszczyznowego podejścia – takiego, które uwzględnia jednocześnie różne zagadnienia w obrębie prawa podatkowego. Współpracując z biurem VARD&SKATT, zyskujesz wsparcie dedykowanego doradcy podatkowego. Tym samym wszystkie kwestie podatkowe związane z funkcjonowaniem Twojej firmy zostają powierzone w ręce eksperta. Jego pomoc to gwarancja bezpieczeństwa dla biznesu, który prowadzisz. Poszukujesz wsparcia prawnika dla firm? Skontaktuj się z VARD&SKATT!

W czym się specjalizujemy?

Nasza oferta obejmuje różne usługi z zakresu prawa podatkowego. Obsługa firm w tym zakresie może w szczególności dotyczyć:

  • doradztwa w kwestii wyboru formy opodatkowania,
  • analizy konsekwencji podatkowych transakcji,
  • łączenia i przekształcania spółki,
  • postępowania upadłościowego.

Każdy przedsiębiorca wymaga indywidualnego podejścia – dotyczy to również wyboru dostępnych rozwiązań. W VARD&SKATT dopasujemy zakres usług do charakteru Twojej działalności i ewentualnych problemów prawnych.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

Jeśli poszukujesz obsługi prawnej dla Twojej firmy, skontaktuj się z nami telefonicznie bądź za pośrednictwem formularza kontaktowego. W ten sposób umówisz się na wstępną konsultację, w trakcie której udzielimy Ci odpowiedzi na wszystkie pytania i szczegółowo przedstawimy oferowane usługi.

Poznaj korzyści współpracy z profesjonalistami. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Formularz Kontaktowy

Kliknięcie wyślij jest równoznaczne z wyrażeniem zgody.
Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez VARD&SKATT Sp. z o.o.

WIERZBIĘCICE 44A/31B,
61-568 Poznań


Godziny otwarcia biura

pn-czw: 9:00-16:00

Pt: 9:00-15:00


GODZINY KONSULTACJI

pn-pt: 9:00-15:00