profesjonalna obsługa rachunkowa dla małych i średnich przedsiębiorstw

PROWADZENIE Księgi przychodów i rozchodów

Czym jest księga przychodów i rozchodów?

Mianem księgi przychodów i rozchodów określa się ewidencję księgową służącą do ujmowania
w uproszczonej formie operacji gospodarczych przedsiębiorcy. Wykorzystuje się ją do ewidencjonowania między innymi:

5

przychodów z różnych tytułów (na przykład ze sprzedaży),

5

zakupów towarów handlowych, materiałów podstawowych i kosztów ubocznych z nimi związanych,

5

wydatków poniesionych w związku z prowadzeniem działalności.

W ramach profesjonalnej obsługi księgowej zadbamy o poprawne i rzetelne prowadzenie ewidencji operacji, które realizuje Twoja firma. Samodzielne dopełnienie wszelkich formalności związanych z zebraniem okresowych podsumowań finansowych bywa  czasochłonne i wymagające. W kancelarii podatkowej VARD&SKATT w Poznaniu możemy zaoferować Ci obsługę księgową dostosowaną do indywidualnych wymagań. Zaoszczędź czas i pieniądze oraz wybierz spokój i bezpieczeństwo, jakie daje przekazanie kwestii finansowych w ręce fachowców.

KPiR – kogo obowiązuje i na jakich warunkach?

Nie każdy podmiot gospodarczy jest uprawniony do prowadzenia KPiR. Z takiej możliwości mogą skorzystać wyłącznie przedsiębiorcy, którzy łącznie:

5

rozliczają podatek na zasadach ogólnych lub liniowo,

5

prowadzą działalność gospodarczą w określonej formie, na przykład indywidualnie albo spółki jawnej osób fizycznych,

5

osiągnęli w roku poprzednim przychody netto z działalności gospodarczej albo przychody spółki nie wyższe niż 2 mln euro.

Podmioty niespełniające wskazanych wymogów mają obowiązek prowadzenia ksiąg rachunkowych. Warto przy tym pamiętać, że z tzw. pełnej księgowości mogą również korzystać uprawnieni do prowadzenia księgowości w trybie uproszczonym. Oferowana przez nas obsługa obejmuje doradztwo w zakresie wyboru optymalnej metody ewidencji.

W ramach prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów zapewniamy:

Z

Indywidualne podejście do Twojego biznesu:

Przez wiele lat obecności na rynku zdobyliśmy doświadczenie pozwalające na obsługę rachunkową małych i średnich przedsiębiorstw z wielu branż. Jesteśmy gotowi na podjęcie kolejnych wyzwań.

Z

Dostęp do nowoczesnych narzędzi:

Korzystamy z zaawansowanych oprogamowań i systemów, obsługujemy księgowość online, co znacznie przyspiesza procesy księgowe i pozwala na szybsze podejmowanie decyzji biznesowych. 

Z

Zgodność prawną i podatkową Twoich ksiąg:

Dzięki regularnym szkoleniom naszej kadry możesz mieć pewność, że ewidencja w księdze przychodów i rozchodów Twojej firmy jest prowadzona zgodnie z obowiązującymi przepisami
i standardami.

Z

Doradztwo w optymalizacji podatkowej:

Na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach podatkowych i rachunkowych, co pozwala nam na dostarczanie aktualnych informacji klientom i pomoc w podejmowaniu świadomych decyzji biznesowych, a także maksymalizację korzyści z prowadzenia firmy. 

Z

Indywidualną wycenę:

Każdy biznes jest wyjątkowy dlatego dostosowujemy ceny usług księgowych do specyfiki działalności i kondycji Twojej firmy. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, a przedstawimy ofertę skrojoną na miarę Twoich możliwości. 

KONTAKT:

tel: 61 663 61 70

tel: 61 415 20 70

mail: info@vardskatt.pl

To nas wyróżnia

Zalety współpracy z nami

Bezpieczeństwo

Zapewniamy ochronę i reprezentowanie przed Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em, gwarantując rzetelne prowadzenie ksiąg rachunkowych Twojego biznesu.

Doradztwo ekonomiczne

Zaproponujemy najlepsze rozwiązania podatkowe dla Twojej firmy, gwarantując optymalizację kosztów. 

Księgowość On-line

Otrzymasz dostęp do Panelu Klienta, który umożliwia wystawianie faktur i ich archiwizowanie, a także moduł kadrowy i wiele innych udogodnień. 

Spersonalizowana wycena

Cena usług jest indywidualnie dopasowana do potrzeb i możliwości Twojej firmy zapewniając najwyższą jakość ich świadczenia.

Wyspecjalizowana kadra

Księgowi z 30-letnim doświadczeniem są do Twojej dyspozycji. Regularne szkolenia oraz bieżące aktualizowanie wiedzy pozwalają nam być o krok przed wszystkimi. 

Prowadzenie Księgi Handlowej

Prowadzenie spraw kadrowych

Doradztwo podatkowe

 

Kontakt

Formularz Kontaktowy

Kliknięcie wyślij jest równoznaczne z wyrażeniem zgody.
Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez VARD&SKATT Sp. z o.o.

Tel: 61 663 61 70
Tel: 61 415 20 70
Kom: 576 150 174
Fax: 61 663 61 90

WIERZBIĘCICE 44A/31B,
61-568 Poznań


Godziny otwarcia biura

pn-czw: 9:00-16:00

Pt: 9:00-15:00


GODZINY KONSULTACJI

pn-pt: 9:00-15:00