VÅRD&SKATT to:  

Bezpieczeństwo

Zapewniamy ochronę i reprezentowanie przed Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em, gwaratując rzetelne prowadzenie ksiąg rachunkowych Twojego biznesu.

Doradztwo ekonomiczne

Zaproponujemy najlepsze rozwiązania podatkowe dla Twojej firmy, gwarantując optymalizację kosztów. 

Księgowość On-line

Otrzymasz dostęp do Panelu Klienta, który umożliwia wystawianie faktur i ich archiwizowanie, a także moduł kadrowy i wiele innych udogodnień. 

Spersonalizowana wycena

Cena usług jest indywidualnie dopasowana do potrzeb i możliwości Twojej firmy zapewniając najwyższą jakość ich świadczenia.

Wyspecjalizowana kadra

Księgowi z 30-letnim doświadczeniem są do Twojej dyspozycji. Regularne szkolenia oraz bieżace aktualizowanie wiedzy pozwalają nam być o krok przed wszystkimi. 

Wirtualne Biuro

Skoncentruj się na prowadzeniu swojego biznesu, a my zajmiemy się obsługą korespondencji. Dzięki nam uzyskasz adres rejestracyjny dla firmy.

Rozliczenia z ZUS

Prowadząc działalność gospodarczą, są Państwo są zobowiązani do comiesięcznego rozliczania ZUS. Obowiązek ten nalicza się od dnia rozpoczęcia wykonywania działalności.

Jeśli w przedsiębiorstwie zatrudnieni są również pracownicy, pracodawca powinien dokonywać rozliczeń również za nich.

Rozliczenia ZUS są nieodłączną częścią prowadzenia działalności gospodarczej. Opłaty ZUS dla firm dotyczą zarówno działalności jednoosobowej, jak i tej, która zatrudnia wielu pracowników. Szczegółowo traktuje o tym Ustawa z dnia 13 października 1998 r. o systemie ubezpieczeń społecznych (Dz.U. z 2021 r. poz. 423, z późn. zm.)

Kancelaria podatkowa VARD&SKATT – rozliczenia ZUS dla firm

Ważnym jest, aby rozliczenia ZUS przebiegały sprawnie i przede wszystkim wykonywane były na czas wskazany przez ustawodawcę. Częste zmiany przepisów oraz rozporządzeń wymagają nieustannego śledzenia i aktualizacji wiedzy. Zlecając rozliczenia ZUS kancelarii podatkowej VARD&SKATT, oszczędzają Państwo zarówno czas jak i koszty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Kancelaria podatkowa VARD&SKATT oferuje profesjonalną pomoc w rozliczeniu ZUS-u dla firm. Zawsze na czas i w pełni profesjonalnie. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów współpracy.

Kontakt

Formularz Kontaktowy

Kliknięcie wyślij jest równoznaczne z wyrażeniem zgody.
Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez VARD&SKATT Sp. z o.o.

WIERZBIĘCICE 44A/31B,
61-568 Poznań


Godziny otwarcia biura

pn-czw: 9:00-16:00

Pt: 9:00-15:00


GODZINY KONSULTACJI

pn-pt: 9:00-15:00