VÅRD&SKATT to:  

Bezpieczeństwo

Zapewniamy ochronę i reprezentowanie przed Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em, gwaratując rzetelne prowadzenie ksiąg rachunkowych Twojego biznesu.

Doradztwo ekonomiczne

Zaproponujemy najlepsze rozwiązania podatkowe dla Twojej firmy, gwarantując optymalizację kosztów. 

Księgowość On-line

Otrzymasz dostęp do Panelu Klienta, który umożliwia wystawianie faktur i ich archiwizowanie, a także moduł kadrowy i wiele innych udogodnień. 

Spersonalizowana wycena

Cena usług jest indywidualnie dopasowana do potrzeb i możliwości Twojej firmy zapewniając najwyższą jakość ich świadczenia.

Wyspecjalizowana kadra

Księgowi z 30-letnim doświadczeniem są do Twojej dyspozycji. Regularne szkolenia oraz bieżace aktualizowanie wiedzy pozwalają nam być o krok przed wszystkimi. 

Wirtualne Biuro

Skoncentruj się na prowadzeniu swojego biznesu, a my zajmiemy się obsługą korespondencji. Dzięki nam uzyskasz adres rejestracyjny dla firmy.

Obsługa firm jednoosobowych – JDG

Chcesz założyć działalność jednoosobową? Nie wiesz jak to zrobić? Zapraszamy do VÅRD & SKATT z Poznania! Nasi księgowi przeprowadzą Państwa przez proces zakładania działalności gospodarczej, a także doradzą najkorzystniejszy sposób rozliczania się z fiskusem. Usługi, które oferujemy są dostosowane do wymagań i możliwości działalności jednoosobowych, przez co pozwalamy na nieskrępowany rozwój naszych klientów. Dla każdej firmy jednoosobowej ustalamy elastyczny zakres działań, dzięki któremu nie musisz się martwić o swoją księgowość. Nasza firma przejmie prowadzenie rozliczeń podatkowych, przez co będą mogli Państwo się skupić na swojej działalności. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania. Księgowi VÅRD & SKATT są do Państwa dyspozycji. 

Jeśli szukasz dobrego biura księgowego lub kancelarii podatkowej w Poznaniu, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami przez formularz kontaktowy.

Kontakt

Formularz Kontaktowy

Kliknięcie wyślij jest równoznaczne z wyrażeniem zgody.
Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez VARD&SKATT Sp. z o.o.

WIERZBIĘCICE 44A/31B,
61-568 Poznań


Godziny otwarcia biura

pn-czw: 9:00-16:00

Pt: 9:00-15:00


GODZINY KONSULTACJI

pn-pt: 9:00-15:00