Naszą misją jest…

Dostarczać Profesjonalne Rozwiązania Księgowe Dla Wymagających Klientów
OfertaKontakt

Usprawnij swój biznes jeszcze dziś!

Umów się na wizytę

to coś więcej niż biuro księgowe

Kancelaria Podatkowa

Naszą misją jest dostarczać najwyższej jakości profesjonalne rozwiązania księgowe dla najbardziej wymagających klientów. Naszą specjalnością jest stosowanie korzystnych rozwiązań w zakresie prawa
dla spółek handlowych i consulting – doradztwo w zakresie prawa podatkowego.

Profesjonalizm ponad miarę

Nad sukcesem naszych klientów czuwamy zespołowo, dbając o ich bezpieczeństwo finansowo-księgowe. Dzięki nieustannemu podnoszeni kompetencji i standardów, jesteśmy w stanie obsługiwać każdy podmiot, niezależnie od profilu prawnego.

Kancelaria Podatkowa

Kancelaria Podatkowa to coś więcej niż biuro księgowe. To wysoki poziom kompetencji, połączenie obszarów prawnych i księgowych aby sprostać najwyższym wymogom naszych klientów i nieustannie zmieniającego się prawa.

Najwyższy Standard Obsługi

Nasz personel to wysoko wykwalifikowani księgowi i partnerzy biznesowi. To znak rozpoznawczy naszej Kancelarii. Dzięki specjalnym profilom kompetencyjnym, nasi księgowi stają się dedykowanymi opiekunami dla naszych klientów.

„Jeśli jest w ogóle jakiś sekret sukcesu, leży on w umiejętności przyjęcia punktu widzenia innych i patrzeniu na rzeczy zarówno z pozycji rozmówcy, jak i własnej.”

Henry Ford, założyciel Ford Motor Company

Kontakt

Formularz Kontaktowy

Kliknięcie wyślij jest równoznaczne z wyrażeniem zgody.
Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez VARD&SKATT Sp. z o.o.

Tel: 61 663 61 70
Tel: 61 415 20 70
Kom: 576 150 174
Fax: 61 663 61 90

WIERZBIĘCICE 44A/31B,
61-568 Poznań


Godziny otwarcia biura
Pn: 8:00 – 16:00
Wt-Pt: 8:00-15:00


GODZINY KONSULTACJI
Pn: 9:30 – 16:00
Wt-Pt: 9:30-14:00