Naszą misją jest…

Dostarczać Profesjonalne Rozwiązania Księgowe Dla Wymagających Klientów
OfertaKontakt

Usprawnij swój biznes jeszcze dziś!

Umów się na wizytę

Kancelaria Podatkowa

to coś więcej niż biuro księgowe

VÅRD&SKATT to:  

Bezpieczeństwo

Zapewniamy ochronę i reprezentowanie przed Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em, gwaratując rzetelne prowadzenie ksiąg rachunkowych Twojego biznesu.

Doradztwo ekonomiczne

Zaproponujemy najlepsze rozwiązania podatkowe dla Twojej firmy, gwarantując optymalizację kosztów. 

Księgowość On-line

Otrzymasz dostęp do Panelu Klienta, który umożliwia wystawianie faktur i ich archiwizowanie, a także moduł kadrowy i wiele innych udogodnień. 

Spersonalizowana wycena

Cena usług jest indywidualnie dopasowana do potrzeb i możliwości Twojej firmy zapewniając najwyższą jakość ich świadczenia.

Wyspecjalizowana kadra

Księgowi z 30-letnim doświadczeniem są do Twojej dyspozycji. Regularne szkolenia oraz bieżace aktualizowanie wiedzy pozwalają nam być o krok przed wszystkimi. 

Wirtualne Biuro

Skoncentruj się na prowadzeniu swojego biznesu, a my zajmiemy się obsługą korespondencji. Dzięki nam uzyskasz adres rejestracyjny dla firmy.

Naszą misją jest dostarczać najwyższej jakości profesjonalne rozwiązania księgowe dla najbardziej wymagających klientów. Naszą specjalnością jest stosowanie korzystnych rozwiązań w zakresie prawa
dla spółek handlowych i consulting – doradztwo w zakresie prawa podatkowego.

Profesjonalizm ponad miarę

Nad sukcesem naszych klientów czuwamy zespołowo, dbając o ich bezpieczeństwo finansowo-księgowe. Dzięki nieustannemu podnoszeni kompetencji i standardów, jesteśmy w stanie obsługiwać każdy podmiot, niezależnie od profilu prawnego.

Kancelaria Podatkowa

Kancelaria Podatkowa to coś więcej niż biuro księgowe. To wysoki poziom kompetencji, połączenie obszarów prawnych i księgowych aby sprostać najwyższym wymogom naszych klientów i nieustannie zmieniającego się prawa.

Najwyższy Standard Obsługi

Nasz personel to wysoko wykwalifikowani księgowi i partnerzy biznesowi. To znak rozpoznawczy naszej Kancelarii. Dzięki specjalnym profilom kompetencyjnym, nasi księgowi stają się dedykowanymi opiekunami dla naszych klientów.

„Jeśli jest w ogóle jakiś sekret sukcesu, leży on w umiejętności przyjęcia punktu widzenia innych i patrzeniu na rzeczy zarówno z pozycji rozmówcy, jak i własnej.”

Henry Ford, założyciel Ford Motor Company

Kontakt

Formularz Kontaktowy

Kliknięcie wyślij jest równoznaczne z wyrażeniem zgody.
Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez VARD&SKATT Sp. z o.o.

WIERZBIĘCICE 44A/31B,
61-568 Poznań


Godziny otwarcia biura

pn-czw: 9:00-16:00

Pt: 9:00-15:00


GODZINY KONSULTACJI

pn-pt: 9:00-15:00