Księgowość dla firm – wybierz komfort, bezpieczeństwo i kompleksowość usług

Ze względu na złożoność prawa w zakresie podatków i księgowości prowadzenie biznesu w Polsce stało się skomplikowane. Aby osiągnąć sukces biznesowy, przedsiębiorca powinien nie tylko odznaczać się znajomością danej branży, ale również dysponować pogłębioną wiedzą na temat przepisów i sposobu działania organów administracyjnych. Na szczęście może powierzyć zadanie dostosowania działalności do wymogów stawianych przez prawodawcę ekspertom, zwiększając w ten sposób swoje szanse na rozwój.

Korzystając z usług naszej kancelarii podatkowej Vard & Skatt w Poznaniu, nie musisz obawiać się zawiłości prawnych – powierzasz swoje finanse profesjonalistom, którzy zadbają o fachową obsługę księgową Twojej firmy. Zatroszcz się o spokój i bezpieczeństwo swoich finansów oraz zaoszczędź czas – tak cenną w dzisiejszych czasach wartość.

O każdej firmie myślimy całościowo

Co wyróżnia księgowość dla firmy oferowaną przez Vard & Skatt? Przede wszystkim fakt, iż działamy w sposób kompleksowy, a jednocześnie zindywidualizowany. W ramach współpracy dostosujemy obsługę księgową do Twoich potrzeb i charakteru prowadzonej przez Ciebie działalności – wybierzemy takie rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w Twoim przypadku. Dajemy możliwość bezpośredniego kontaktu z księgowym, zajmującym się Twoimi finansami oraz oferujemy elastyczne, innowacyjne rozwiązania, takie jak księgowość on-line. Kancelaria podatkowa Vard & Skatt to tradycja i nowoczesność – nasi księgowi wciąż dostosowują wiedzę i umiejętności do zmieniającej się rzeczywistości, a niektórzy klienci są z nami już od ponad 20 lat.

W Vard & Skatt możesz liczyć na obsługę z zakresu:

 

  • prowadzenia pełnej księgowości i księgowości uproszczonej (KPiR),
  • przygotowania deklaracji podatkowych i deklaracji ZUS,<
  • >rozliczeń VAT i podatku dochodowego,
  • bilansów rocznych i okresowych,
  • rozliczeń rocznych i okresowych.

Powierz nam swoją księgowość, a zyskasz spokój oraz pewność, że Twoje sprawy prowadzone są zgodnie z najlepszymi praktykami księgowymi.

Sprawdź, co możesz zyskać

Dlaczego profesjonalna obsługa księgowa ma znaczenie? Ponieważ jest gwarantem tego, że finansami zajmują się kompetentne osoby, posiadające niezbędną wiedzę i praktykę, aby realizować kompleksową, pełną księgowość Twojej firmy. Wśród korzyści płynących ze współpracy z nami wymienić warto także sprawną obsługę oraz prosty i szybki kontakt z przypisanym indywidualnie księgowym. Usługi profesjonalistów skutkują w końcu także oszczędnością – zarówno pieniędzy, jak i czasu, który możesz poświęcić na rozwój firmy. Poczucie bezpieczeństwa i spokój to największe wartości, jakie dostarczamy naszym klientom – małym i średnim przedsiębiorcom oraz przedstawicielom wolnych zawodów.

Jeśli jesteś nowoczesnym przedsiębiorcą, który wymaga eksperckiej wiedzy i skuteczności w rozwiązywaniu skomplikowanych księgowych zagadnień, oferta naszej kancelarii podatkowej jest właśnie dla Ciebie. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Kontakt

Formularz Kontaktowy

Kliknięcie wyślij jest równoznaczne z wyrażeniem zgody.
Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez VARD&SKATT Sp. z o.o.

Tel: 61 663 61 70
Tel: 61 415 20 70
Kom: 576 150 174
Fax: 61 663 61 90

WIERZBIĘCICE 44A/31B,
61-568 Poznań


Godziny otwarcia biura
Pn: 8:00 – 16:00
Wt-Pt: 8:00-15:00


GODZINY KONSULTACJI
Pn: 9:30 – 16:00
Wt-Pt: 9:30-14:00