VÅRD&SKATT to:  

Bezpieczeństwo

Zapewniamy ochronę i reprezentowanie przed Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em, gwaratując rzetelne prowadzenie ksiąg rachunkowych Twojego biznesu.

Doradztwo ekonomiczne

Zaproponujemy najlepsze rozwiązania podatkowe dla Twojej firmy, gwarantując optymalizację kosztów. 

Księgowość On-line

Otrzymasz dostęp do Panelu Klienta, który umożliwia wystawianie faktur i ich archiwizowanie, a także moduł kadrowy i wiele innych udogodnień. 

Spersonalizowana wycena

Cena usług jest indywidualnie dopasowana do potrzeb i możliwości Twojej firmy zapewniając najwyższą jakość ich świadczenia.

Wyspecjalizowana kadra

Księgowi z 30-letnim doświadczeniem są do Twojej dyspozycji. Regularne szkolenia oraz bieżace aktualizowanie wiedzy pozwalają nam być o krok przed wszystkimi. 

Wirtualne Biuro

Skoncentruj się na prowadzeniu swojego biznesu, a my zajmiemy się obsługą korespondencji. Dzięki nam uzyskasz adres rejestracyjny dla firmy.

Doradztwo podatkowe i prawne
dla Twojej firmy

Wyróżnić można wiele przyczyn sukcesu biznesowego. Część z nich zależy wyłącznie od Ciebie – doświadczonego, a zarazem otwartego na nowe rozwiązania przedsiębiorcy. Są jednak takie aspekty działalności, które możesz powierzyć innym. Jednym z nich jest dostosowanie funkcjonowania Twojej firmy do obowiązujących regulacji i szybko zachodzących zmian. W Vard & Skatt zajmujemy się świadczeniem profesjonalnego doradztwa podatkowego i prawnego. W naszym biurze w Poznaniu od lat obsługujemy przedsiębiorców, którzy chcą zyskać bezpieczeństwo i spokój – tak ważne w biznesie wartości.

Zobacz, jak możemy Ci pomóc!

Prawo podatkowe – kompleksowe podejście

Z działalnością gospodarczą wiąże się szereg zróżnicowanych zagadnień podatkowych. W Vard & Skatt nie ograniczamy doradztwa wyłącznie do jednej problematyki, np. sporządzania deklaracji czy rozliczeń z ZUS. Nasz zespół składa się z ekspertów zajmujących się różnymi kwestiami w obrębie prawa podatkowego. Dzięki temu jesteśmy gotowi zaoferować kompleksowe podejście do potrzeb przedsiębiorcy. Co to oznacza w praktyce? Po pierwsze zajmiemy się wieloma Twoimi sprawami jednocześnie, analizując występujące między nimi zależności. Po drugie, jeśli tylko jest to możliwe, zaproponujemy Ci alternatywne rozwiązania – bardzo często do celu, który zamierzasz osiągnąć, prowadzi kilka różnych dróg.

Wsparcie dla jednoosobowej działalności

Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorców, którzy wymagają profesjonalnego doradztwa prawnego i oczekują szybkiego rozwiązania napotkanych problemów. Specjalizujemy się m.in. w obsłudze małych przedsiębiorców, w tym wykonujących wolne zawody. W ramach proponowanego doradztwa prawnego weźmiemy pod uwagę charakter prowadzonej przez Ciebie działalności i złożoność sytuacji podatkowej, w której pozostajesz. Wsparcia udzieli Ci dedykowany księgowy.

Pomoc prawna dla spółek

Jednym z obszarów naszej działalności jest obsługa spółek. Oferujemy doradztwo prawne w zakresie przekształcania, łączenia i likwidacji podmiotów. Każdorazowo obejmuje ono konsekwencje planowanych przez przedsiębiorcę decyzji – przewidujemy, jakie korzyści i ryzyka wiążą się z ich podjęciem. Jeśli rozważasz zawieszenie bądź zakończenie działalności ze względu na problemy finansowe albo zastanawiasz się, czy zmiana formy prawnej będzie opłacalna z perspektywy podatkowej, dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Co nas wyróżnia?

W Vard & Skatt stawiamy na zaangażowaną i nowoczesną księgowość. Najważniejszy jest dla nas przedsiębiorca i jego cele biznesowe. Uważamy, że poznanie perspektywy klienta jest kluczowe dla wyboru odpowiednich rozwiązań. Jednocześnie chętnie korzystamy z nowych technologii w zakresie księgowości. Automatyzacja procesów księgowych ogranicza ryzyko błędów i tym samym pozwala uniknąć naruszeń prawa. Nowoczesna księgowość zakłada również odpowiedni standard komunikacji z klientem. Doradztwo prawne może przybrać postać profesjonalnych e-porad.

Rozpocznij współpracę z kancelarią

Jeśli szukasz eksperckiej pomocy księgowego, skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem formularza. Korzystając z niego, możesz krótko opisać profil swojej firmy i jej aktualną sytuację. Na podstawie uzyskanych informacji przygotujemy się do wstępnej konsultacji, w trakcie której udzielimy Ci odpowiedzi na wszystkie pytania i przedstawimy zasady współpracy z kancelarią.

Powierz swoje sprawy w ręce profesjonalistów od prawa podatkowego. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kontakt

Formularz Kontaktowy

Kliknięcie wyślij jest równoznaczne z wyrażeniem zgody.
Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez VARD&SKATT Sp. z o.o.

Tel: 61 663 61 70
Tel: 61 415 20 70
Kom: 576 150 174
Fax: 61 663 61 90

WIERZBIĘCICE 44A/31B,
61-568 Poznań


Godziny otwarcia biura

pn-czw: 9:00-16:00

Pt: 9:00-15:00


GODZINY KONSULTACJI

pn-pt: 9:00-15:00